درباره ما

  فعالیت این مجموعه از سال 1375 با فروش انواع ورق های ام دی اف ، نئوپان و صفحه کابینت آغاز شد و از سال 1384 انواع دیوار کوب و پروفیل ام دی اف را به سبد محصولات خود اضافه نمود.

   از سال 1386 با جایگزین شدن محصولات پتروشیمی مانند پی وی سی به جای مواد سنتی و گچی ، همگام با نیاز بازار در راستای استقبال بی نظیری از این محصولات ، اقدام به ارائه دیوار پوشهای پی وی سی در کنار سایر محصولات نمود. از خصوصیات بارز این محصولات می توان به مقاوم بودن در مقابل سرما ، گرما ، صوت و وزن سبک آن جهت سازه های ساختمانی اشاره نمودئ . علاوه بر همه این موارد ، مقرون به صرفه بودن این محصول مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان خصوصاً سازندگان قرار گرفت و این محصول جایگاه ویژه ای درعرصه صنعت ساختمان باز کرد .

   در سال 1393 با عنایت پروردگار فروشگاه آرمانی با اندوخته ای از سالها تجربه و همت همه اعضاء تأسیس گردید و طی کمتر از یک سال به یکی از موفق ترین عرضه کنندگان دیوارپوش پی وی سی  در سطح استان تهران تبدیل شد .

   استقبال بی نظیر شما عزیزان و تجربه مدیریت فروشگاه آرمانی از جمله عواملی برای راه اندازی خطوط تولید انواع دیوار پوش پی وی سی و ابزارآلات  بوده و این امر در خرداد 1394 به شکرانه خداوند منان تحقق پیدا کرد و کارخانه آرمانی پلاست  با هدف جلب رضایت شما عزیزان و با همکاری و مشاوره یکی از متخصصین این حرفه تأسیس گردید .

    خدای یگانه را شاکریم که در سایه الطاف بیکرانش توفیق خدمت گزاری به هم میهنان عزیزمان را نصیب این مجموعه فرمود و از اینکه همکارانی شایسته تقدیر به ما عطا فرموده به خود می بالیم . همواره اولویت تولیدمان را بر مبنای کیفیت و سلیقه مخاطبانمان قرار داده و امید است با یاری پروردگار و با تکیه بر صداقت کاری و همت  و تلاش روز افزون ، موانع را یکی پس از دیگری گذرانده و به هدف والای مجموعه که همانا جلب رضایت مشتریان به واسطه ارائه محصولی باکیفیتِ عالی و قیمت مناسب است ، دست پیدا کنیمر. بدین ترتیب هیچگاه خود را بی نیاز از راهنمایی های شما عزیزان در جهت بهتر شدن تولیدات این کارخانه نمی دانیم و همواره تکریم از شما مشتریان عزیز را سر لوحه کار خود قرار داده ایم .